Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny nie zagrają ze Szkocją

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny nie zagrają ze Szkocją fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl | Przegląd Sportowy

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny nie wystąpią w towarzyskim spotkaniu ze Szkocją. Taką decyzję podjął selekcjoner Czesław Michniewicz w porozumieniu z reprezentantami Polski - poinformowali Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl oraz „Przegląd Sportowy”.

Opiekun kadry „Biało-Czerwonych” uciekał nie tak dawno od udzielenia jednoznacznej odpowiedzi na temat występu snajpera Bayernu Monachium w czwartkowym pojedynku towarzyskim ze Szkocją (24 marca o godzinie 20:45).

Wiele osób sugerowało, że doświadczony napastnik nie powinien pojawić się w nim na boisku z uwagi na kolejny arcyważny pojedynek o awans na Mistrzostwa Świata przeciwko Szwecji lub Czechom (29 marca o godzinie 20:45).

Robert Lewandowski odbył na ten temat rozmowę z selekcjonerem Czesławem Michniewiczem i obaj uznali, że najlepszym rozwiązaniem będzie pełne przygotowanie się 33-latka na kluczowe starcie w następnym tygodniu.

Miejsce kapitana „Biało-Czerwonych” w wyjściowym składzie ma ostatecznie zająć Arkadiusz Milik.

Poza gwiazdą „Bawarczyków” w dzisiejszym wieczornym meczu nie wystąpi także Wojciech Szczęsny. O jego absencji zdecydowały z kolei lekkie problemy zdrowotne. Szkoleniowiec reprezentacji Polski woli nie ryzykować ich pogłębienia.

Wiele na to wskazuje, że miejsce między słupkami w obliczu nieobecności blisko 32-letniego golkipera zajmie Łukasz Skorupski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy