Robert Lewandowski miał zostać zaoferowany nowemu klubowi przez Piniego Zahaviego

2021-12-02 16:27:06; Aktualizacja: 2 lata temu
Robert Lewandowski miał zostać zaoferowany nowemu klubowi przez Piniego Zahaviego Fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: The Transfer Window I Bavarianfootballworks.com

Pini Zahavi zaproponował Chelsea Roberta Lewandowskiego - uważa Ian McGarry.

Po niedawnym plebiscycie Złotej Piłki w zagranicznych mediach zaczęły pojawiać się informacje transferowe dotyczące Lewandowskiego. Jak pisał wcześniej „AS”, napastnik Bayernu bardzo poważnie myśli o transferze w połowie 2022 roku, a priorytetowo ma nastawiać się na przenosiny do Realu Madryt.

Tymczasem Ian McGarry w trakcie podcastu „The Transfer Window” poinformował, że Zahavi miał zaoferować Lewandowskiego Chelsea. Jego zdaniem do transakcji mógłby zostać włączony Timo Werner, który udałby się w odwrotnym kierunku, a więc do Monachium.

Pomysł może zainteresować prowadzącego „The Blues” Thomasa Tuchela i Wernera. Na razie nie wiadomo jednak, jak zapatruje się na niego sam Lewandowski i czy taki ruch ze strony zajmującego się jego interesami Zahaviego wyszedł od polskiego piłkarza, czy też nie.

Nie można całkowicie wykluczyć, że to tylko gra ze strony superagenta, która związana jest z tematem przedłużenia kontraktu Lewandowskiego z Bayernem. Umowa 33-latka wygasa 30 czerwca 2023 roku. W przeszłości byliśmy już świadkami czegoś podobnego.

Oczywiście co innego, jeśli kapitan reprezentacji Polski faktycznie chce zmienić otoczenie.