Rode dogadany z Bayernem?

Rode dogadany z Bayernem?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: tz-online

Według informacji niemieckich mediów Sebastian Rode dogadał się z działaczami Bayernu na temat swojego transferu do bawarskiej drużyny. Nadal nie wiadomo, kiedy młody piłkarz miałby dołączyć do mistrza Niemiec.

"Der Welt" informuje, że Sebastian Rode dogadal się w sobotę z Bayernem na temat swojego transferu. 22-letni defensywny pomocnik Eintrachtu Frankfurt miałby dołączyć do mistrza Niemiec w czerwcu 2014 roku po wygaśnięciu swojej umowy z Eintrachtem.

 - Sebastian na pewno wypełni swój kontrakt do końca. Następnie będzie mógł odejść za darmo - mówił niedawno jeden z prezesów Eintrachtu Heribert Bruchhagen. Oznacza to, że mało prawdopodobny wydaje się być transfer już podczas najbliższego okienka transferowego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy