Roma i Juventus chcą Florentino Luísa

Roma i Juventus chcą Florentino Luísa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: A Bola

Florentino Luís znajduje się na celowniku Romy i Juventusu, donosi A Bola.

20-latek to jedno z objawień ostatnich miesięcy. Przebojem przebił się do podstawowej jedenastki Benfiki i nie wydaje się, by łatwo oddał miejsce.

Jego dobra postawa nie przeszła bez echa wśród europejskich krezusów. W lecie mówiło się o nim choćby w kontekście przeprowadzki do Premier League. Tam jego usługi interesowały się kluby z Manchesteru.

Ostatecznie jednak nic z tego nie wynikło, ale wydaje się, że mimo to piłkarz będzie chciał w najbliższych miesiącach znaleźć sobie nowe miejsce.

Z odsieczą mogą przyjść mu kluby z Półwyspu Apenińskiego. Według informacji płynących z Portugalii piłkarz znajduje się pod bacznym okiem skautów Romy i Juventusu. Do ewentualnej transakcji miałoby dojść jeszcze w zimie.

Defensywny pomocnik zdążył już rozegrać w tym sezonie łącznie pięć meczów. Strzelił w nich jedną bramkę.

Kontrakt wiąże go ze stołecznym klubem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy