Roma nie wykupi dwóch Brazylijczyków

Roma nie wykupi dwóch Brazylijczyków
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football-italia

AS Roma prawdopodobnie nie wykupi wypożyczonych do końca sezonu Rafaela Tolói oraz Michela Bastosa.

Dwaj Brazylijczycy do rzymskiego zespołu dołączyli w styczniu. Roma pozyskała ich na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Pozostanie tych zawodników w stolicy Włoch wydaje się mało prawdopodobne.

Tolói przyszedł z São Paulo. W Serie A zaliczył zaledwie trzy występy, ale głównie dzięki kontuzji Mehdiego Benatii, którego zastąpił w podstawowym składzie. Gdyby jednak klub ze Stadio Olimpico zdecydował się na wykupienie obrońcy, musiałby się liczyć z wydatkiem rzędu siedmiu milionów euro.

Bastos został wypożyczoy z Al-Alin, klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 30-letni zawodnik rozegrał 13 spotkań we włoskiej ekstraklasie, z czego tylko w jednym wybiegał na boisko od pierwszej minuty. By go wykupić, Roma musiałaby zapłacić 3,5 miliona euro.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy