Roma po dwie gwiazdy z Ukrainy. Jest oferta!

Roma po dwie gwiazdy z Ukrainy. Jest oferta!
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jewhen Konoplanka oraz Luiz Adriano jeszcze zimą mogą trafić do Romy. Dla stołecznego klubu są oni głównymi celami transferowymi.

Konoplanka już od dłuższego czasu zapowiada, że nie przedłuży kontraktu z Dnipro. Nie jest jednak powiedziane, że jego klub zimą łatwo puści swoją największą gwiazdę. Ukrainiec już teraz mógłby jednak podpisać kontrakt z nowym zespołem, w tym przypadku drużyną ze Stadio Olimpico. Jeśli natomiast Roma zechce mieć go od zaraz, będzie musiała zapłacić. Przedstawiciel zawodnika udał się już do Trigorii, treningowego kompleksu Romy, by omówić szczegóły ewentualnego transferu.

Inaczej sprawa ma się w przypadku Brazylijczyka Luiza Adriano. Jego kontrakt z Szachtarem wygasa w listopadzie, więc mistrzowie Ukrainy jeszcze teraz mogliby zarobić na nim całkiem niezłe pieniądze. Walter Sabatini miał nawet złożyć Ukraińcom ofertę wypożyczenia z opcją wykupu, ale póki co nie jest jeszcze znana ich odpowiedź na nią.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy