Roma po gwiazdę Twente. Poznali cenę!

Roma po gwiazdę Twente. Poznali cenę!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Turksvoetbal

Twente żąda 15 milionów euro za Hakima Ziyecha.

W ostatnim czasie "Giallorossi" zwrócili swoją uwagę na skrzydłowego Twente, Hakima Ziyecha. Włosi są bardzo zainteresowani jego sprowadzeniem i już złożyli ofertę w wysokości ośmiu milionów euro plus karta zawodnicza Ismaila H'Maidata. Propozycja spotkała się jednak z odmową Holendrów, którzy żądają za piłkarza znacznie więcej.

- Byłoby świetnie, gdyby piłkarze tacy jak Ziyech chcieli zostać w Twente do końca swoich karier, ale, co oczywiste, jest to niemożliwe. Na szczęście nie znajdujemy się w trudnej sytuacji ekonomicznej, co pozwala nam na spokojnie myśleć, bez konieczności przyjmowania każdej nadesłanej oferty, by zarobić jak najszybciej to możliwe. Naszym zdaniem odpowiednią ofertą za Ziyecha byłoby 15 milionów euro - powiedział dyrektor Twente, Jan Van Halst.

Nie wiadomo czy Roma będzie chętna na wyłożenie takiej sumy, ale wszystko wskazuje na to, że jeśli do transferu dojdzie, to zostanie on przeprowadzony na warunkach Holendrów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy