Roma po gwiazdę Twente. Poznali cenę!

Roma po gwiazdę Twente. Poznali cenę!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Turksvoetbal

Twente żąda 15 milionów euro za Hakima Ziyecha.

W ostatnim czasie "Giallorossi" zwrócili swoją uwagę na skrzydłowego Twente, Hakima Ziyecha. Włosi są bardzo zainteresowani jego sprowadzeniem i już złożyli ofertę w wysokości ośmiu milionów euro plus karta zawodnicza Ismaila H'Maidata. Propozycja spotkała się jednak z odmową Holendrów, którzy żądają za piłkarza znacznie więcej.

- Byłoby świetnie, gdyby piłkarze tacy jak Ziyech chcieli zostać w Twente do końca swoich karier, ale, co oczywiste, jest to niemożliwe. Na szczęście nie znajdujemy się w trudnej sytuacji ekonomicznej, co pozwala nam na spokojnie myśleć, bez konieczności przyjmowania każdej nadesłanej oferty, by zarobić jak najszybciej to możliwe. Naszym zdaniem odpowiednią ofertą za Ziyecha byłoby 15 milionów euro - powiedział dyrektor Twente, Jan Van Halst.

Nie wiadomo czy Roma będzie chętna na wyłożenie takiej sumy, ale wszystko wskazuje na to, że jeśli do transferu dojdzie, to zostanie on przeprowadzony na warunkach Holendrów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy