Roma szuka alternatyw dla Cole'a

Roma szuka alternatyw dla Cole'a
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: La Gazetta dello Sport

Ashley Cole nie okazał się dla Romy tak dużym wzmocnieniem jak przypuszczano. Doszło wręcz do tego, że rzymski klub szuka alternatyw dla Anglika na lewą obronę.

Cole zagrał fatalne spotkanie przeciwko Bayernowi Monachium w Lidze Mistrzów i został zmieniony już w przerwie tego meczu. Jego występ był na tyle zły, że włoskie media zaczęły prześcigać się w domysłach, kto mógłby zastąpić Anglika w Romie.

Ich zdaniem Cole nie potrafi zaaklimatyzować się we Włoszech. Jak narazie nie był też w stanie zaadaptować się do stylu gry preferowanego przez Romę i jej trenera Rudiego Garcię. 

W kontekście transferu do Romy pojawiło się kilka nazwisk. Jednym z najpoważniejszych kandydatów do transferu wydaje się być Manuel Pasqual z Fiorentiny. Ponadto media spekulują, że działacze rzymian chcieliby ściągnąć Matteo Darmiana z Torino lub Adriano z Barcelony, jednak te wzmocnienia wydają się być mało realne. Jeszcze inną alternatywą jest Davide Santon, który obecnie występuje w Newcastle. Rudi Garcia jest wielkim fanem talentu 23-latka i próbował go ściągnąć już latem, ale do transferu ostatecznie nie doszło.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy