Roma szuka bramkarza

Roma szuka bramkarza fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: La Stampa

AS Roma poszukuje nowego bramkarza.

Chęć wzmocnienia tej pozycji wynika z faktu, iż kontrakt Morgana De Sanctisa kończy się za rok, a sam zawodnik zapowiedział już, że wówczas zakończy swoją długoletnią karierę. Z kolei Łukasz Skorupski postrzegany jest w Rzymie raczej jako młody talent, wciąż niegotowy do regularnych występów w pierwszym zespole. Polak zostanie prawdopodobnie wypożyczony do Empoli.

Dyrektor sportowy Romy Walter Sabatini w swoich poszukiwaniach uwzględnia przede wszystkim dwa kryteria - nowy bramkarz ma być najwyższej klasy i gotowy do gry w pierwszej jedenastce zarówno teraz, jak i w przyszłości. 

Jednym z nazwisk, które przewinęło się w tym kontekście, jest Samir Handanovič z Interu Mediolan. W tym sezonie to podstawowy zawodnik "Nerazzurrich", jednak pozostał mu zaledwie rok kontraktu, co może skłonić działaczy z Mediolanu do jego sprzedaży za stosunkowo niewielką kwotę.

Prawdziwym celem transferowym Romy wydaje się być jednak Mattia Perin z Genoi, którego kontrakt wygasa co prawda dopiero w 2019 roku, jednak klub nie wyklucza jego sprzedaży za odpowiednią kwotę. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy