Romelu Lukaku uderza w Manchester United: Nie jestem głupcem

Romelu Lukaku uderza w Manchester United: Nie jestem głupcem fot. Instagram - Romelu Lukaku
Paweł Hanejko
Źródło: LightHarted Podcast

Romelu Lukaku wziął udział LightHarted Podcast prowadzonym przez Josha Harta.

26-latek niecałe dwa tygodnie temu zamienił Manchester United na Inter Mediolan. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku, a cała transakcja pochłonęła łącznie 65 milionów euro.

Belg jeszcze przed przeprowadzką postanowił przerwać milczenie i w programie Josha Harta postanowił opowiedzieć o swoich relacjach z ekipą występującą na Old Trafford oraz o powodach odejścia.

- Jeśli jesteś szczęśliwy w jakimś miejscu, to nie przeszkadza ci fakt, że siedzisz na ławce, czy zaczynasz od początku. Ja byłem zadowolony do momentu, gdy pewne sprawy zaczęły wychodzić do mediów. Kto odpowiadał za przeciek? Na pewno nie ja, ani mój agent. Powiedziałem im, że jeśli tak grają, to może lepiej będzie, jeśli odejdę.

- Dałem im do zrozumienia, że nie uśmiecha mi się wizja gry w klubie, w którym mnie nie chcą. My piłkarze nie jesteśmy głupi. Za takich nas uważają, ale my swoje wiemy i mamy świadomość tego, kto wypuszcza przecieki do prasy. Nie możemy tego akceptować — zakończył Lukaku.

Belg będzie miał okazję zadebiutować w nowym zespole 26 sierpnia. Wówczas to jego Inter zmierzy się przed własną publicznością z Lecce.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy