Romelu Lukaku uderza w Manchester United: Nie jestem głupcem

Romelu Lukaku uderza w Manchester United: Nie jestem głupcem fot. Instagram - Romelu Lukaku
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: LightHarted Podcast

Romelu Lukaku wziął udział LightHarted Podcast prowadzonym przez Josha Harta.

26-latek niecałe dwa tygodnie temu zamienił Manchester United na Inter Mediolan. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku, a cała transakcja pochłonęła łącznie 65 milionów euro.

Belg jeszcze przed przeprowadzką postanowił przerwać milczenie i w programie Josha Harta postanowił opowiedzieć o swoich relacjach z ekipą występującą na Old Trafford oraz o powodach odejścia.

- Jeśli jesteś szczęśliwy w jakimś miejscu, to nie przeszkadza ci fakt, że siedzisz na ławce, czy zaczynasz od początku. Ja byłem zadowolony do momentu, gdy pewne sprawy zaczęły wychodzić do mediów. Kto odpowiadał za przeciek? Na pewno nie ja, ani mój agent. Powiedziałem im, że jeśli tak grają, to może lepiej będzie, jeśli odejdę.

- Dałem im do zrozumienia, że nie uśmiecha mi się wizja gry w klubie, w którym mnie nie chcą. My piłkarze nie jesteśmy głupi. Za takich nas uważają, ale my swoje wiemy i mamy świadomość tego, kto wypuszcza przecieki do prasy. Nie możemy tego akceptować — zakończył Lukaku.

Belg będzie miał okazję zadebiutować w nowym zespole 26 sierpnia. Wówczas to jego Inter zmierzy się przed własną publicznością z Lecce.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy