Roy Keane mocno o Manchesterze United. „To przerażające, jak bardzo upadli”

Roy Keane mocno o Manchesterze United. „To przerażające, jak bardzo upadli” fot. Manchester United
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Roy Keane uważa, że w obecnym stanie Manchester United nie zdoła wrócić do dawnej świetności.

Irlandczyk jest niewątpliwie bardzo istotną postacią w historii Manchesteru United, nawet jeśli rozstawał się z klubem w nie najlepszych stosunkach. Teraz podjął nowe wyzwanie, zostając ekspertem telewizji „Sky Sports” i jednym z jego pierwszych zadań była analiza meczu jego byłego klubu z West Hamem. Drużyna Łukasza Fabiańskiego wygrała 2:0, a Keane nie pozostawił na „Czerwonych Diabłach” suchej nitki.

- Aż nie wiem od czego zacząć... Byłem w szoku i bardzo zasmucony patrząc na to jak bardzo źle grają - powiedział Keane.

- Porażki w futbolu zdarzają się każdemu, ale to jak wyglądają... Wyraźne braki w jakości, brak chęci gry, brak liderów, brak charakteru... Manchester United przeszedł długą drogę, ale to przerażające jak bardzo upadł.

Sytuację na Old Trafford stara się poprawić były kolega Keane'a z zespołu, Ole Gunnar Solskjær. Były pomocnik uważa jednak, że sam Norweg nie wystarczy, ponieważ obecnie w klubie nie występują wystarczająco jakościowi piłkarze.

- Znam Ole od długiego czasu, mogę zapewnić, że jest teraz w furii, zdegustowany. Menedżerowie mogą bronić swoich zespołów ile tylko chcą, ale koniec końców liczy się to, co widać na boisku. My wciąż mówimy tu o Manchesterze United! To proste elementy, skrócenie pola gry i sprint. Już pierwszy gol to zweryfikował. Postawili wszystko na Daniela Jamesa, młodego chłopaka ze Swansea, który dopiero uczy się swojej roli. Wielu z tych piłkarzy nie jest wystarczająco dobrych, żeby grać w Manchesterze United, to proste.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy