Rozżalony Hummels komentuje decyzję Löwa

Rozżalony Hummels komentuje decyzję Löwa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mats Hummels I Twitter

Mats Hummels skomentował decyzję Joachima Löwa o rezygnacji z jego usług w reprezentacji Niemiec.

Selekcjoner mistrzów świata z 2014 roku w tym tygodniu potwierdził, że nie będzie już powoływał do kadry Hummelsa, Jérôme'a Boatenga oraz Thomasa Müllera. Rezygnacja z trójki graczy Bayernu wynika z tego, że 59-latek chce nadać swojej drużynie nową twarz.


Decyzję Löwa, a w zasadzie bardziej jej termin, skrytykowali już działacze Bayernu. Teraz z żalem odniósł się do niej Hummels.

„Niezależnie od aspektów sportowych tej decyzji, którą szanuję, sposób, w jaki została mi ona przedstawiona, jest niezrozumiały.

Według mnie zawsze miałem dobre relacje z ludźmi ze związku. Wzajemnie darzyliśmy się szacunkiem.
Thomas, Jérôme i ja przez lata dawaliśmy z siebie wszystko w reprezentacji. Moim zdaniem to nie oddaje sprawiedliwie tego, co osiągnęliśmy i zrobiliśmy.

To były cudowne lata. 70 występów w kadrze i cztery wielkie turnieje to więcej niż mogłem sobie wymarzyć jako dziecko. Wszystko to zostało ukoronowane tytułem mistrza świata w 2014 roku. Już zawsze będę pamiętał to uczucie i zrobiłbym wszystko, by to powtórzyć” - napisał Hummels na Twitterze. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy