Rudņev przejdzie do Stoke?

Rudņev przejdzie do Stoke?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mail

Artjom Rudnev znalazł się w kręgu zainteresowań Stoke City.

Klub z Anglii jest gotowy wyłożyć na łotewskiego napastnika 5 milionów funtów. Hamburger SV nie wyklucza sprzedania byłego zawodnika Lecha Poznań, ponieważ potrzebuje środków na sprowadzenie do Niemiec, Jelavicia z Evertonu lub Bendtnera z Arsenalu.

Stoke City nie jest jedynym klubem w Europie, który jest zainteresowany sprowadzeniem do siebie Rudneva. 25-letnim piłkarzem interesuje się także Celtic Glasgow, który walczy o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Szansa dostania się przez drużynę ze Szkocji do tych elitarnych rozgrywek z pewnością będzie dla nich idealną kartą przetargową, którą będą kusić byłego piłkarza "Kolejorza".

Łotysz do tej pory w barwach klubu z Niemiec rozegrał 35 oficjalnych spotkań, w których zdobył 12 bramek oraz zaliczył 4 asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy