Saganowski w AaB Allborg

Saganowski w AaB Allborg
Redakcja
Redakcja
Źródło: saganowski.com.pl / transfermarkt.de

<a href=http://forum.transfery.info/viewtopic.php?p=41867#41867>Read in english</a><br><br> Marek Saganowski zmienia klub. Southampton wypożyczył Polaka na 5 miesięcy do duńskiego AaB Allborg.<br><br> <i>&#(...)

Read in english

Marek Saganowski zmienia klub. Southampton wypożyczył Polaka na 5 miesięcy do duńskiego AaB Allborg.

„Transfer stał się faktem. FC Southampton wypożyczyło mnie na pięć miesięcy do drużyny mistrzów Danii, Aalborg BK.” - pisze napastnik na swojej oficjalnej stronie.

Wszystkie szczegóły tego transferu zostały dopięte przed północą, kiedy to mijał termin zgłaszania zawodników na mecze 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby Polak mógł zagrać w środowym meczu z FBK Kowno.

Jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej, że mój nowy klub ma wielką szansę zagrać w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ten czynnik podziałał na mnie jak magnez. W 3. rundzie kwalifikacji zmierzymy się z litewskim klubem FBK Kowno.

W umowie pomiędzy klubami zawarta została klauzula odstępnego, na wypadek gdyby AaB Allborg chciał wykupić Polaka. Oscyluje ona w granicach 1 mln euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy