Sagna odejdzie z Arsenalu?

Sagna odejdzie z Arsenalu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sporting Life

Obrońca Arsenalu, Bacary Sagna, potwierdził, że być może opuści latem swój klub. Zainteresowanie przejawia Paris Saint Germain, a także AS Monaco.

Przyszłość francuskiego defensora była obiektem spekulacji już od dłuższego czasu. 30-latek powiedział, że jest otwarty na wszelkie propozycje, zarówno ze strony włodarzy "Kanonierów", jak i innych klubów.

- Oczywiście, jestem dumny z zainteresowania ze strony PSG, bowiem to bardzo atrakcyjny klub - powiedział Sagna w rozmowie z Le 10 Sport. - Nie wiem, co się zdarzy. Oczywiście, mógłbym podpisać tu [w Londynie - przyp. red.] nowy kontrakt, jednak tak samo mógłbym odejść latem. Został mi tylko rok kontraktu. Zobaczymy co się wydarzy.

- Osobiście nikt z PSG nie kontaktował się ze mną i nie wiem, czy kontaktowano się z moim agentem. Nie mam pojęcia, czy to tylko plotki. W szatni [Arsenalu - przyp. red.] cały czas dokuczają mi odnośnie mojego ewentualnego przejścia do PSG, ale to tylko spekulacje. Skupiam się na wypełnieniu mojego kontraktu, ale nie zamykam drzwi dla PSG, Monaco czy Arsenalu - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy