Salamon zostanie wymieniony na Ogbonnę?

Salamon zostanie wymieniony na Ogbonnę? fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Football Italia

Bartosz Salamon wciąż nie doczekał się debiutu w drużynie Milanu, a już pojawiają się spekulacje, że może opuścić San Siro, by przenieść się do Turynu.

Milan zagiął bowiem parol na reprezentanta Włoch, Angelo Ogbonnę i w przyszłą transakcję zamierza włączyć właśnie reprezentanta Polski, o którego Torino zabiegało, gdy był jeszcze piłkarzem Brescii. 

Najbardziej prawodopodobną opcją wydaje się wypożyczenie Salamona, który mógłby w ten sposób zebrać cenne doświadczenie na boiskach Serie A, a przy okazji stworzyć duet obrońców ze swoim rodakiem, Kamilem Glikiem.

Jeden z włoskich portali internetowych nie wyklucza jednak, że istnieje także możliwośc transferu definitywnego, która może zakończyć krótką przygodę Polaka z Milanem, mimo że kontrakt Salamona obowiązuje do końca czerwca 2017 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy