Sánchez: Premier League jest najtrudniejsza
2014-10-09 18:27:52; Aktualizacja: 11 lat temu
Skrzydłowy Arsenalu Alexis Sánchez przyznał, że angielska liga jest najbardziej wymagającą, spośród tych, w których występował.
Chilijczyk miał okazję grać we Włoszech w barwach Udinese, a będąc w Barcelonie poznał również ligę hiszpańską. W letnim oknie transferowym piłkarz przeniósł się do „Kanonierów” i nie ukrywa, że poziom rozgrywek na Wyspach Brytyjskich wywarł na nim wrażenie.
- W porównaniu do lig, w których grałem, uważam, że liga angielska jest najtrudniejsza. Jednak bardzo to lubię. Zanim podpisałem kontrakt z nowym klubem, ludzie mówili mi o tym, że Arsenal od zawsze był klubem z zawodnikami o wielkiej jakości. Teraz jestem w środku tej drużyny i gdy widzę wszystkich graczy na treningu, zdaję sobie sprawę, jak fantastyczną mamy ekipę – stwierdził 25-latek.
- Brak gry ranił mnie. Mówiąc szczerze, jestem gotowy zagrać tam, gdzie wskaże trener. Najważniejsze, bym mógł pomóc całemu zespołowi. Chcę wygrać wszystko. Patrząc na trenerów i zawodników, których mamy, możemy osiągnąć niemożliwe – dodał piłkarz.

![Kadra Bayernu Monachium na mecz Ligi Mistrzów z PSG [OFICJALNIE]](img/photos/106913/170x113/vincent-kompany.jpg)
![Niespodzianka! Wieczysta Kraków zmienia trenera [OFICJALNIE]](img/photos/111843/170x113/gino-lettieri.jpg)




![Kadra Realu Madryt na Liverpool [OFICJALNIE]](img/photos/108042/170x113/xabi-alonso.jpg)

![Kadra Bayernu Monachium na mecz Ligi Mistrzów z PSG [OFICJALNIE]](img/photos/106913/90x60/vincent-kompany.jpg)
![Niespodzianka! Wieczysta Kraków zmienia trenera [OFICJALNIE]](img/photos/111843/90x60/gino-lettieri.jpg)




![Kadra Realu Madryt na Liverpool [OFICJALNIE]](img/photos/108042/90x60/xabi-alonso.jpg)







