Sarri kandydatem do objęcia posady w Serie A

Sarri kandydatem do objęcia posady w Serie A fot. Juventus FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: il Messaggero

Maurizio Sarri to jeden z kandydatów do objęcia posady trenera AS Romy, o czym informuje „il Messaggero".

Coraz częściej mówi się o tym, że po sezonie dojdzie do zmiany na stanowisku pierwszego trenera AS Romy. Z posadą ma pożegnać się rzekomo Paulo Fonseca.

Z tego też powodu przez włoskie media przeszła w ostatnim czasie fala spekulacja odnośnie do tego, kto mógłby przejąć schedę po 47-latku.

Do tej roli najczęściej typowany jest były szkoleniowiec między innymi Juventusu, Massimiliano Allegri. Jednak nie tylko on.

Według „il Messaggero” pod uwagę brany jest też były trener Juventusu i Chelsea, Maurizio Sarri.

62-latek pozostaje bez pracy od sierpnia, po tym jak po zdobyciu mistrzostwa Włoch w barwach „Starej Damy” postanowiono się z nim rozstać. Urodzony w Neapolu szkoleniowiec ma w tej chwili obserwować bieg wydarzeń i czeka na spływające do niego propozycje.

Gazeta zastrzega jednak, że w tej chwili faworytem nie jest on, a właśnie wspomniany Allegri.

Na obecnym etapie sezonu AS Roma plasuje się w ligowej tabeli na czwartym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy