Sassuolo wyceniło Berardiego

Sassuolo wyceniło Berardiego
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Sassuolo poinformowało Juventus oraz Inter, ile zamierza otrzymać za Domenico Berardiego.

„Bianconeri” mieli do niedawna prawo pierwokupu 22-latka za 25 milionów euro. Mistrzowie Włoch chcieli z niego skorzystać latem zeszłego roku, jednak na transfer zablokował sam zawodnik w obawie przed utratą możliwości regularnych występów. Napastnik wciąż jest łączony z przenosinami do większego klubu i nieustannie zgłaszają się po niego Juventus oraz Inter.

„Stara Dama” po zmianie ustawienie na 4-2-3-1 poszukuje solidnego skrzydłowego, natomiast „Nerazzurii” chcieliby sprowadzić utalentowanego Włocha, który byłby kluczową postacią w ich projekcie. Sassuolo zdaje sobie sprawę z zainteresowania obu ekip, ale nie zamierza łatwo pozbywać się swojej gwiazdy.

„Calcio Mercato” informuje, że „Neroverdi” odpowiedzieli na zapytania i wycenili Berardiego na 40 milionów euro. Jednocześnie włoski serwis podaje, że Sassuolo znajduje się w bardzo dobrej sytuacji finansowej i nie bierze pod uwagę możliwości negocjacji ceny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy