Sassuolo wyceniło Berardiego

Sassuolo wyceniło Berardiego
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Sassuolo poinformowało Juventus oraz Inter, ile zamierza otrzymać za Domenico Berardiego.

„Bianconeri” mieli do niedawna prawo pierwokupu 22-latka za 25 milionów euro. Mistrzowie Włoch chcieli z niego skorzystać latem zeszłego roku, jednak na transfer zablokował sam zawodnik w obawie przed utratą możliwości regularnych występów. Napastnik wciąż jest łączony z przenosinami do większego klubu i nieustannie zgłaszają się po niego Juventus oraz Inter.

„Stara Dama” po zmianie ustawienie na 4-2-3-1 poszukuje solidnego skrzydłowego, natomiast „Nerazzurii” chcieliby sprowadzić utalentowanego Włocha, który byłby kluczową postacią w ich projekcie. Sassuolo zdaje sobie sprawę z zainteresowania obu ekip, ale nie zamierza łatwo pozbywać się swojej gwiazdy.

„Calcio Mercato” informuje, że „Neroverdi” odpowiedzieli na zapytania i wycenili Berardiego na 40 milionów euro. Jednocześnie włoski serwis podaje, że Sassuolo znajduje się w bardzo dobrej sytuacji finansowej i nie bierze pod uwagę możliwości negocjacji ceny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy