Sędzia meczu Borussia Dortmund - Legia

Sędzia meczu Borussia Dortmund - Legia
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Poznaliśmy sędziego meczu Borussii Dortmund z Legią w ramach 5. kolejki Ligi Mistrzów.

UEFA wyznaczyła na arbitra tego spotkania Martina Strömbergssona. Co ciekawe, Szwed jest bratem Markusa, który w przeszłości miał poprowadzić spotkanie warszawskiego zespołu z Vetrą Wilno, ale rewanż nie odbył się ze względu na zamieszki pseudokibiców w pierwszym pojedynku rozgrywanym na Litwie.

39-latek od 2011 roku jest sędzią międzynarodowym, na co dzień bywa rozjemcą w rozgrywkach ligowych swojego kraju. W obecnym sezonie sędziował w 10 spotkaniach, pokazując w nich aż 32 żółte kartki i jedną czerwoną.

Strömbergsson w meczu, który rozpocznie się już w najbliższy wtorek o 20:45, pomagać będą liniowi: Daniel Gustavsson oraz Joakim Amri Nilsson. Za bramkami staną Mohammed Al-Hakim i Bojan Pandžić, natomiast na sędziego technicznego wyznaczono Pera Brogevika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy