Seedorf: Decyzja do końca miesiąca

Seedorf: Decyzja do końca miesiąca
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Sky Sport Italia

Trener AC Milan Clarence Seedorf ogłosił, że do końca maja rozstrzygnie się jego przyszłość w klubie.

"Rossoneri" nie mogą zaliczyć sezonu 2013/2014 do najlepszych w swojej historii, zajęli dopiero 7. miejsce i nie zagrają w przyszłym sezonie nawet w eliminacjach Ligi Europejskiej. Mimo, że końcówka rozgrywek była całkiem dobra w ich wykonaniu to i tak Seedorf nie może być pewny swojej pozycji.

Pojawiają się nawet doniesienia sugerujące, że zwolnienie Holendra jest już tylko formalnością a nastąpić ma na początku czerwca. 38-latek woli jednak poczekać na oficjalne wieści w tej sprawie.

- Ostatnie mecze sezonu były naprawdę dobre w naszym wykonaniu, jednak to nie wystarczyło, aby zakwalifikować się do europejskich pucharów. Nie mam zamiaru rozmawiać z klubem za pośrednictwem mediów, dlatego też wolę poczekać na oficjalne stanowisko władz Milanu. Powinno to nastąpić do końca miesiąca. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy