Sensacyjny transfer Berbatowa?

Sensacyjny transfer Berbatowa?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Dimityr Berbatow może zostać nowym nabytkiem UC Sampdoria.

Włoscy dziennikarze donoszą, że trwają już stosowne rozmowy pomiędzy przedstawicielami „Blucerchiati” oraz agentem Bułgara.

Warto dodać, że w orbicie zainteresowań klubu ze Stadio Luigi Ferraris znajduje się inny znany napastnik — Mario Balotelli. Ten jednak wyraził chęć do dalszego występowania w Premier League, więc włodarze włoskiego klubu widzą w Berbatowie odpowiednią alternatywę.

Dimityr Iwanow Berbatow jest wychowankiem Pirinu Błagojewgrad, skąd szybko trafił do CSKA Sofia. W wieku dziewiętnastu lat wyjeżdżał do Bayeru Leverkusen, a w 2006 roku przeniósł się do Tottenhamu. Ostatni sezon spędził w zespole AS Monaco. Jest on również 78-krotnym reprezentantem Bułgarii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jorge Félix zagra w Sivassporze Jorge Félix zagra w Sivassporze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy