Sensacyjny transfer Berbatowa?

Sensacyjny transfer Berbatowa?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Dimityr Berbatow może zostać nowym nabytkiem UC Sampdoria.

Włoscy dziennikarze donoszą, że trwają już stosowne rozmowy pomiędzy przedstawicielami „Blucerchiati” oraz agentem Bułgara.

Warto dodać, że w orbicie zainteresowań klubu ze Stadio Luigi Ferraris znajduje się inny znany napastnik — Mario Balotelli. Ten jednak wyraził chęć do dalszego występowania w Premier League, więc włodarze włoskiego klubu widzą w Berbatowie odpowiednią alternatywę.

Dimityr Iwanow Berbatow jest wychowankiem Pirinu Błagojewgrad, skąd szybko trafił do CSKA Sofia. W wieku dziewiętnastu lat wyjeżdżał do Bayeru Leverkusen, a w 2006 roku przeniósł się do Tottenhamu. Ostatni sezon spędził w zespole AS Monaco. Jest on również 78-krotnym reprezentantem Bułgarii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy