Sergio Ramos ma alternatywę. Ciekawa propozycja i długi kontrakt!

Sergio Ramos ma alternatywę. Ciekawa propozycja i długi kontrakt! fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: esRadio

Sergio Ramos ma ostatnią szansę na pozostanie w Realu Madryt, tymczasem „esRadio” informuje, że zgłosiła się po niego... Sevilla FC.

„Los Nervionenses” szykują prawdziwy hit transferowy. Klub uważnie obserwuje sytuację swojego wychowanka, który już w zeszłym roku odrzucił propozycję przedłużenia umowy z Realem Madryt. Ostatnio temat pozostania kapitana w stolicy Hiszpanii powrócił, lecz nadal próżno wyczekiwać szybkiej informacji o przedłużeniu porozumienia.

Aktualnie rozmowy stanęły w martwym punkcie, a „Królewscy” dali zawodnikowi ultimatum - albo zgodzi się przedłużyć umowę na dniach, albo klub przygotuje mu odpowiednie pożegnanie, a następnie nastawi się na zmiany na środku obrony.

Jak podano na antenie „esRadio”, na ten drugi scenariusz liczy Sevilla FC, która chciałaby sprowadzić Ramosa z powrotem. Co więcej, przygotowała już nawet ofertę, która zakładałaby związanie się obu stron na najbliższych pięć sezonów. Pod koniec kontraktu zawodnik miałby zatem 40 lat.

Rzecz jasna Andaluzyjczycy pomyśleli również o wysokich wymaganiach finansowych piłkarza. Chcą mu zaoferować roczne zarobki na poziomie nawet siedmiu-ośmiu milionów euro. Pytanie jednak, czy Ramos zgodzi się na takie warunki, biorąc pod uwagę, że nawet od „Los Blancos” oczekiwał podwyżki.

Sevilla jest jednak dobrej myśli, licząc, że zawodnik pójdzie za głosem serca, zgodnie ze swymi niedawnymi deklaracjami, iż klub wciąż zajmuje ważne miejsce w jego myślach. Dodatkowym smaczkiem w ofercie ma być to, że zakłada ona współpracę również po zakończeniu piłkarskiej kariery przez stopera. Ramos miałby otrzymać stanowisko w strukturach klubu, zależnie od tego, na jaką ścieżkę by się zdecydował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy