Sergio Ramos przejmuje stery na Santiago Bernabéu

Sergio Ramos przejmuje stery na Santiago Bernabéu fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: Marca I Cadena SER

Zgodnie z doniesieniami „Marki” w trudnym czasie dla Realu Madryt sprawy w swoje ręce postanowił wziąć Sergio Ramos.

Kilka dni temu „AS” informował, że po spotkaniu Ligi Mistrzów „Królewskich” z Ajaksem (1:4) doszło do spięcia między kapitanem Realu a Florentino Pérezem. Hiszpański obrońca zareagował na krytykę zespołu ze strony prezydenta klubu. - Spłać mnie, a odejdę! Zawsze dawałem z siebie wszystko dla tego herbu, klubu i nawet dla ciebie - miał powiedzieć 32-latek, sugerując, że to działacze są winni sytuacji, w której znalazł się Real.

Według „Marki” po wszystkim Ramos skontaktował się jednak z Pérezem, informując go, że chce wspólnymi siłami zaprowadzić Real na właściwe tory. W najbliższym czasie panowie na pewno będą dalej dyskutować na ten temat.

Na razie defensor w trakcie zebrania drużyny dał do zrozumienia kolegom z boiska, że w najbliższych tygodniach muszą pokazać się z jak najlepszej strony i w końcówce sezonu nie może zabraknąć zaangażowania.

W trakcie rozmowy drużynę, do czego przyczynił się 32-latek, przeprosił za swoje zachowanie Isco. Przypomnijmy, że 26-latek po tym, jak zabrakło go w kadrze na ostatnie spotkanie, całkowicie zignorował mecz, nie wchodząc do autobusu z resztą zespołu. Ramosowi nie podobają się też niektóre ukazujące się w mediach wiadomości i zaczął kierować przepływem informacji między szatnią a nimi.

Hiszpan zamierza dać przykład i mimo kartkowego zawieszenia, uda się z „Królewskimi” na niedzielny mecz wyjazdowy z Realem Valladolid.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy