Sheva jednak w Milanie ?

Sheva jednak w Milanie ?
Redakcja
Redakcja
Źródło: bbc.co.uk

<b>Według angielskich mediów wszystko rozstrzygnie się w nadchodzącym tygodniu.</b><br><br> Daily Star i Daily Express informują, że Milan przygotował ofertę odkupienia Shevchenki opiewającą na 15 mln funtów, (...)

Według angielskich mediów wszystko rozstrzygnie się w nadchodzącym tygodniu.

Daily Star i Daily Express informują, że Milan przygotował ofertę odkupienia Shevchenki opiewającą na 15 mln funtów, a teraz oczekuje na zielone światło od zarządu Chelsea.

Według Daily Express w przyszłym tygodniu ma dojść do kluczowego spotkania między Romanem Abramovichem, a zainteresowanym piłkarzem, po którym właściciel Chelsea ma ostatecznie zdecydować czy pozwoli Shevie odejść.

Doniesienia te można by uznać za puste spekulacje, gdyby nie fakt, że Milan, wbrew zapowiedziom wiceprezydenta Adriano Gallianiego, wciąż nie zdołał pozyskać wartościowego napastnika.

Do drużyny Rossonerich przymierzani byli m. in. tacy gracze jak Samuel Etoo, czy Adriano.

Należy również pamiętać, że sam Shevchenko nigdy zdecydowanie nie wykluczył swojego powrotu do Mediolanu. Przy tym właściciel Milanu, Silvio Berlusconi wielokrotnie deklarował gotowość, a wręcz chęć do ponownego sprowadzenia Shevy.

Więcej na temat: Anglia Włochy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy