Shevchenko wróci do Dynama?

Shevchenko wróci do Dynama?
Redakcja
Redakcja
Źródło: chelsealondyn.pl

Jak podają angielskie media, Dynamo Kijów zamierza pozyskać swojego byłego zawodnika - Andriya Shevchenkę. Działacze klubu z Ukrainy zapowiedzieli, że postarają się zdobyć potrzebne pieniądze, aby wykupić piłka(...)

Jak podają angielskie media, Dynamo Kijów zamierza pozyskać swojego byłego zawodnika - Andriya Shevchenkę. Działacze klubu z Ukrainy zapowiedzieli, że postarają się zdobyć potrzebne pieniądze, aby wykupić piłkarza.

"Przejście z AC Milan do Chelsea to był największy błąd Shevchenki w całej swojej karierze. Widać, że Andriy nie pasuje do angielskiego sposobu gry i powinien wrócić do państwa, w którym się nauczył kopać piłkę." - powiedział prezes Dynama.

Transfer ten jest bardzo prawdopodobny. Piłkarzowi nie wiedzie się w Anglii i jak sam zapowiedział jeżeli to się nie zmieni - odejdzie.

"W Londynie czuje się jak w domu. Jednak wiem, że Mourinho nie przepada za mną i za moją grą. Jeżeli tak ma nadal być, to odejdę z Chelsea. Najchętneij wróciłbym do Włoch. Jeżeli to nie wyjdzie, wrócę do Ukrainy..." - powiedział piłkarz

Z pewnością angaż Ukraińca był jednym z najgorszych transferów Romana Abramowicza, który wydał na napastnika blisko 50 mln euro.
Więcej na temat: Anglia Inne

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy