Skąd Benjamin Mendy zna Mateusza i Michała Maków?!

Skąd Benjamin Mendy zna Mateusza i Michała Maków?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Instagram | Transfery.info

Benjamin Mendy pochwalił się na Instagramie znajomością z braćmi Mak.

24-latek odkąd trafił do Manchesteru City, boryka się z wieloma kontuzjami. Z tego względu zamiast na placu gry, więcej czasu spędza w klinikach. W jednej z nich udało mu się poznać... Michała i Mateusza Maków.

Pomimo zakazu robienia zdjęć, widocznego na jednej z relacji, Francuz postanowił pochwalić się na Instagramie spotkaniem z polskimi bliźniakami. Jak udało nam się ustalić, zarówno bracia, jak i Mendy, korzystają z usług doktora Ramóna Cugata. Nie są w odosobnieniu, ponieważ u blisko 69-letniego lekarza leczy się większość zawodników Manchesteru City i Barcelony, ale też gwiazdy Realu Madryt i wielu innych piłkarzy z najwyższej półki.

Bliźniaki były operowane w przeszłości w szpitalu w Barcelonie (specjalizującym się w artroskopiach) po kontuzjach kolan. Teraz pojawiają się tam dwa razy do roku przy okazji profilaktycznych konsultacji. Los chciał, że tego dnia w katalońskiej klinice zameldował się także triumfator poprzedniego mundialu.

Mateusz Mak zdobył w poprzednim sezonie mistrzostwo Polski wspólnie z Piastem Gliwice, Michał z kolei sięgnął po Puchar Polski z Lechią Gdańsk. Po tym sukcesie postanowił przeprowadzić się do Wisły Kraków, w której będzie występował od następnego sezonu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy