Skandal w Portugalii. Piłkarz zawieszony za okradanie zespołu

Skandal w Portugalii. Piłkarz zawieszony za okradanie zespołu
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: A Bola

Junior Pius został zawieszony przez portugalską Tondelę za okradanie kolegów.

Nigeryjczyk został przyłapany podczas wyciągania pieniędzy ze skarbonki, w której znajdowały się fundusze zebrane z kar nałożonych na zawodników za spóźnienia na trening. 21-latek od tamtej pory jest zawieszony i nie ma wstępu na klubowe obiekty.

Od kiedy Pius dołączył w czerwcu do Tondeli, niemal wszystko układa się przeciwko niemu. Już podczas wakacji w swojej ojczyźnie zachorował na malarię, co znacznie utrudniło jego aklimatyzacje w nowym środowisku. Później w meczu ze Sportingiem już w pierwszej połowie zastąpił Nicka Ansella, który zemdlał na murawie, ale Nigeryjczyk nie wywalczył na dłużej miejsca w wyjściowym zespole. 

Już dwa tygodnie później otrzymał czerwoną kartkę i kilka dni później (pod koniec września) zerwał więzadło zewnętrzne w stawie skokowym. Przewidywany termin jego powrotu to połowa kwietnia, ale jest bardzo prawdopodobne, że Pius nie będzie miał dokąd wracać i w najbliższym czasie zostanie z Tondeli wyrzucony.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy