Skandal w Portugalii. Piłkarz zawieszony za okradanie zespołu

Skandal w Portugalii. Piłkarz zawieszony za okradanie zespołu
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: A Bola

Junior Pius został zawieszony przez portugalską Tondelę za okradanie kolegów.

Nigeryjczyk został przyłapany podczas wyciągania pieniędzy ze skarbonki, w której znajdowały się fundusze zebrane z kar nałożonych na zawodników za spóźnienia na trening. 21-latek od tamtej pory jest zawieszony i nie ma wstępu na klubowe obiekty.

Od kiedy Pius dołączył w czerwcu do Tondeli, niemal wszystko układa się przeciwko niemu. Już podczas wakacji w swojej ojczyźnie zachorował na malarię, co znacznie utrudniło jego aklimatyzacje w nowym środowisku. Później w meczu ze Sportingiem już w pierwszej połowie zastąpił Nicka Ansella, który zemdlał na murawie, ale Nigeryjczyk nie wywalczył na dłużej miejsca w wyjściowym zespole. 

Już dwa tygodnie później otrzymał czerwoną kartkę i kilka dni później (pod koniec września) zerwał więzadło zewnętrzne w stawie skokowym. Przewidywany termin jego powrotu to połowa kwietnia, ale jest bardzo prawdopodobne, że Pius nie będzie miał dokąd wracać i w najbliższym czasie zostanie z Tondeli wyrzucony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy