Skandal w Portugalii. Piłkarz zawieszony za okradanie zespołu

Skandal w Portugalii. Piłkarz zawieszony za okradanie zespołu
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: A Bola

Junior Pius został zawieszony przez portugalską Tondelę za okradanie kolegów.

Nigeryjczyk został przyłapany podczas wyciągania pieniędzy ze skarbonki, w której znajdowały się fundusze zebrane z kar nałożonych na zawodników za spóźnienia na trening. 21-latek od tamtej pory jest zawieszony i nie ma wstępu na klubowe obiekty.

Od kiedy Pius dołączył w czerwcu do Tondeli, niemal wszystko układa się przeciwko niemu. Już podczas wakacji w swojej ojczyźnie zachorował na malarię, co znacznie utrudniło jego aklimatyzacje w nowym środowisku. Później w meczu ze Sportingiem już w pierwszej połowie zastąpił Nicka Ansella, który zemdlał na murawie, ale Nigeryjczyk nie wywalczył na dłużej miejsca w wyjściowym zespole. 

Już dwa tygodnie później otrzymał czerwoną kartkę i kilka dni później (pod koniec września) zerwał więzadło zewnętrzne w stawie skokowym. Przewidywany termin jego powrotu to połowa kwietnia, ale jest bardzo prawdopodobne, że Pius nie będzie miał dokąd wracać i w najbliższym czasie zostanie z Tondeli wyrzucony.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy