Skandaliczne zachowanie holenderskiego zawodnika. Od razu wyrzucono go z reprezentacji [WIDEO]

Skandaliczne zachowanie holenderskiego zawodnika. Od razu wyrzucono go z reprezentacji [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Onsoranje.nl

Do nieprzyjemnego incydentu doszło w trakcie spotkania pomiędzy reprezentacjami Niemiec i Holandii do lat 20.

Piątkowy mecz zakończył się wynikiem 1:1. Oba zespoły trafiły do siatki w pierwszej połowie. Na bramkę Floriana Baaka odpowiedział Kaj Sierhuis.

Negatywnym bohaterem spotkania z całą pewnością był holenderski obrońca, Jordan Teze. Opluł on bowiem kapitana niemieckiego zespołu, Saliha Özcana.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję jego rodzimej federacji. 19-letni defensor, który na co dzień występuje w PSV Eindhoven, już został wyrzucony z reprezentacji. Mimo, że szybko przeprosił on za swoje zachowanie, na razie nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle będzie mógł do niej wrócić.

- Dobrze, że przeprosił za to co zrobił, ale to za mało. Kara była potrzebna. To niewiarygodnie złe zachowanie, którego nie tolerujemy. To, na jak długo będzie zawieszony, ustalimy nieco później - powiedział jeden z holenderskich działaczy, Eric Gudde.

Teze zadebiutował w pierwszym zespole PSV w tym sezonie. Na razie rozegrał w jego koszulce dwa mecze.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy