Składy na Europa FC - Legia Warszawa. Debiuty!

Składy na Europa FC - Legia Warszawa. Debiuty!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Znamy składy na mecz I rundy eliminacji Ligi Europy, w którym Legia Warszawa zmierzy się z ekipą Europa FC.

Wicemistrz Polski rozpoczyna walkę w eliminacjach LE na wyjeździe. Jego rywalem jest wicemistrz Gibraltaru.

W barwach Legii po raz pierwszy wystąpią dzisiaj pozyskani latem Walerian Gwilia oraz Arvydas Novikovas. Z przodu zagra Vamara Sanogo, który wrócił do Warszawy z Zagłębia Sosnowiec, dokąd był wypożyczony. 24-letni napastnik do tej pory rozegrał tylko jedno spotkanie w koszulce Legii.

Pierwszy gwizdek o 20:30.

EUROPA FC: Coleing; Ibrahim Ayew, Gonzalez Casado, Jimenez Sanchez, Jolley, Velasco Salazar, Alex Quillo, Yahaya, L. Walker, Rico Dominguez, De Barr.
Ławka:
Munoz, Portilla Rodriguez, Gallardo Valdes, Olivero, Yome, Marco Rosa, Suarez Arbelo.

LEGIA WARSZAWA:
Majecki; Vesović, Wieteska, Remy, Jędrzejczyk, Novikovas, Gwilia, Andre Martins, Nagy, Carlitos, Sanogo.

Ławka: Cierzniak, Antolić, Lewczuk, Jodłowiec, Agra, Stolarski, Kulenović.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy