Składy na Legia Warszawa - Cracovia

Składy na Legia Warszawa - Cracovia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa i Cracovia

Znamy składy na hit 24. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią.

Legioniści przewodzą tabeli z dorobkiem 45 punktów. Krakowski zespół ma na koncie trzy „oczka” mniej i plasuje się na drugim miejscu.

Do jedenastki Legii wracają dzisiaj Artur Jędrzejczyk i André Martins.

Pierwszy gwizdek o 20:00.

LEGIA WARSZAWA: Majecki; Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Karbownik, Martins, Antolić, Novikovas, Gwilia, Luquinhas, Kante.
Składy: Cierzniak, Rocha, Astiz, Stolarski, Cholewiak, Pyrdoł, Wszołek, Rosołek, Pekhart.

CRACOVIA: Pesković; Rapa, Jablonsky, Helik, Siplak, Wdowiak, Gol, Loshaj, Lusiusz, Hanca, Vestenicky.
Składy: Hrosso, Dytjatjew, Diego, Dimun, Fiolić, Rakoczy, Strózik, Pelle, Lopes.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy