Składy na Piast Gliwice - BATE Borysów

Składy na Piast Gliwice - BATE Borysów
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piast | BATE

Poznaliśmy wyjściowe składy na rewanżowy pojedynek I rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów pomiędzy Piastem Gliwice a BATE Borysów.

Mistrz Polski rozpoczął swoją rywalizację w kwalifikacjach Ligi Mistrzów od wyjazdowego remisu z BATE Borysów (1:1) i teraz postara się zrobić wszystko, aby przynajmniej utrzymać korzystny dla siebie rezultat, aby awansować do kolejnej fazy eliminacji.

Waldemar Fornalik postawił w rewanżowym spotkaniu dokładnie na ten sam skład, który wystąpił na Białorusi i ponownie pozostawił na ławce rezerwowych nowe nabytki klubu takie jak Dani Aquino, Jakub Holúbek czy Tomáš Huk.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisja w Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

PIAST GLIWICE: Plach - Pietrowski,Czerwiński, Korun, Kirkeskov - Dziczek, Hateley, Valencia, Konczkowski, Felix - Parzyszek.
Ławka rezerwowych: Szmatuła,Holubek, Sokołowski, Badia, Mokwa, Huk, Aquino.

BATE BORYSÓW: Chichkan - Rios, Volkov, Simović, Filipović - Baga, Yablonsky, Willumsson - Skavysh, Tuominen,Stasevich.
Ławka rezerwowych: Svirski, Berezkin, Jonassen, Milić, Moukam, Mukhamedov, Bessmertny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy