Skomplikowane rozmowy w sprawie Luiza Adriano

Skomplikowane rozmowy w sprawie Luiza Adriano
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Milan negocjuje transfer Luiza Adriano.

28-latek latem przeniósł się do Milanu, jednak nie udało mu się wywalczyć miejsca w pierwszym składzie, dlatego zamierza zmienić pracodawcę jeszcze tej zimy. Do niedawna wydawało się, że Brazylijczyk przeniesie się do Jiangsu Suning, jednak klub nie wywiązał się z obietnic i zrezygnował z negocjacji.

Po całej sytuacji napastnik wrócił do Mediolanu i znalazł się na ławce rezerwowych podczas spotkania Milanu z Empoli. Jego odejście z Lombardii wciąż pozostaje jednak kwestią otwartą.

Gianluca Di Marzio informuje, że "Rossoneri" prowadzą obecnie negocjacje z Galatasaray, jednak strony mają zgoła inny pomysł na całą transakcję. Włosi uwzględniają bowiem jedynie transfer definitywny, zaś Turcy chcą Adriano na zasadzie wypożyczenia z opcją ewentualnego kupna. Na chwilę obecną nie jest jasne, jak zostanie rozwiązany ten problem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy