Sky: James Rodríguez już zdecydował

Sky: James Rodríguez już zdecydował fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Sky Sport podaje, że James Rodríguez nie chce dalej występować w Bayernie.

W 2017 roku ofensywny pomocnik z Kolumbii trafił do Monachium na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z Realu Madryt. Bayern ma możliwość jego wykupienia za 42 milionów euro, ale do definitywnego transferu raczej nie dojdzie. Według niemieckich dziennikarzy 27-latek podjął decyzję o opuszczeniu Monachium i nie wydaje się, by przy takim podejściu zawodnika działacze Bayernu dążyli do jego wykupienia.

James nie znajduje się w planach Zinédine'a Zidane'a, a to oznacza, że zaraz po powrocie do Madrytu Kolumbijczyk uda się do innego klubu, najpewniej już na zasadzie definitywnego transferu.

Zdaniem Sky Sport agent 27-latka, Jorge Mendes, zaczął już szukać mu nowego zespołu. Zainteresowanie piłkarzem cały czas wykazuje Juventus, ale na razie turyńczycy nie złożyli za niego żadnej konkretnej oferty.

Odkąd James trafił do Bayernu, rozegrał w jego koszulce 67 meczów. Zanotował w nich 15 trafień i 20 asyst. W trakcie pobytu w Niemczech Kolumbijczyk borykał się z kilkoma kontuzjami.

Bayern powinien opublikować komunikat w jego sprawie po finale Pucharu Niemiec, który odbędzie się 25 maja. Monachijczycy zmierzą się w nim z RB Lipsk.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy