Sky Sports: Pierwszy letni transfer Manchesteru United

Sky Sports: Pierwszy letni transfer Manchesteru United
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jak podaje Sky Sports, Daniel James będzie pierwszym wzmocnieniem Manchesteru United przed nowym sezonem.

21-letni skrzydłowy Swansea City uzgodnił już warunki indywidualnej umowy z „Czerwonymi Diabłami” i jest zdecydowany na przenosiny do MU. Kluby nie ustaliły jeszcze wszystkich szczegółów transakcji, ale wkrótce to zrobią i transfer Jamesa powinien zostać szybko ogłoszony. Swansea otrzyma za Walijczyka 15 milionów funtów, a więc 17 milionów euro.

James trafił do rodzimego klubu w 2014 roku. Wcześniej szkolił się w Hull City. Sezon 2018/2019 był dla niego pierwszym pełnym w dorosłym zespole „Łabędzi”. Młody zawodnik zakończył go z czterema trafieniami i dziewięcioma asystami w 33 spotkaniach Championship. Swansea zajęło dziesiąte miejsce w tabeli drugiego angielskiego szczebla.

Atakujący urodził się w angielskim Beverley, ale reprezentuje barwy Walii. W zeszłym roku zadebiutował w dorosłej kadrze tego kraju. W marcowym spotkaniu eliminacji Euro 2020 ze Słowacją (1:0) zdobył bramkę.

James może grać na obu skrzydłach. W ostatnim sezonie najczęściej występował na lewej stronie, ale był też wykorzystywany na środku ataku.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy