Sky Sports: Zwrot w sprawie McGeady'ego!

Sky Sports: Zwrot w sprawie McGeady'ego!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Sky Sports

Aiden McGeady prawdopodobnie zasili Sheffield Wednesday.

Tak wynika z informacji "Sky Sports", zdaniem którego skrzydłowy trafi tam na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Evertonu.

Tym samym można mówić o sporym zwrocie akcji, bowiem wcześniej "The Guardian" informował o rychłych przenosinach zawodnika do Sevilli. Tam miałby możliwość współpracy z Unaiem Emerym, którego zna ze Spartaka Moskwa.

Przenosiny do Championship oznaczają, że McGeady staje się trzecim nabytkiem Sheffield z Premier League w zimowym oknie transferowym. Wcześniej pozyskano Gary'ego Hoopera z Norwich i Joe Bennetta z Aston Villi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion 5 wniosków po El Clásico 5 wniosków po El Clásico Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy