Sky: West Ham odrzucił trzy oferty za Carrolla

Sky: West Ham odrzucił trzy oferty za Carrolla
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Tianjin Quanjian, Hebei China Fortune i Shandong Luneng próbowały sprowadzić Andy'ego Carrolla.

Okno transferowe w Chinese Super League zamyka się wraz z końcem lutego, a to oznacza, że tamtejsze kluby dokonują ostatnich poprawek przed zbliżającym się sezonem. Biznesmeni z Dalekiego Wschodu wciąż próbują przekonywać zawodników z Europy do przeprowadzki i nie inaczej było w przypadku Carrolla. Anglik otrzymał w ostatnim czasie trzy lukratywne propozycje.

Najbardziej zdeterminowane w walce o napastnika West Hamu były Tianjin Quanjian, Shandong Luneng oraz Hebei China Fortune. Kluby do końca walczyły o pozyskanie snajpera, ale „The Irons” pozostali nieugięci. „Sky Sports” informuje, że „Młoty” bez wahania odrzuciły możliwość wielkiego zarobku i 28-latek będzie kontynuował swoją karierę na London Stadium.

Carroll trafił do West Hamu w 2012 roku z Liverpoolu na zasadzie wypożyczenia, a następnie został wykupiony za 17,5 miliona funtów. W 104 występach wpisywał się na listę strzelców 29 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy