Smalling powróci do Premier League, ale nie do Manchesteru United?!

Smalling powróci do Premier League, ale nie do Manchesteru United?! fot. AS Roma
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

AS Roma przejawia chęć do dokonania definitywnego wykupu Chrisa Smallinga z Manchesteru United po zakończeniu obecnego sezonu. Włosi muszą być jednak przygotowani na walkę o względy defensora.

Środkowy obrońca trafił do włoskiego klubu przed rozpoczęciem trwających rozgrywek na zasadzie wypożyczenia z „Czerwonych Diabłów” i na chwilę obecną przedstawiciele „Giallorossich” są bardzo zadowoleni z postawy prezentowanej przez Anglika, dlatego też noszą się z zamiarem dokonania próby jego definitywnego wykupu.

Drużyna z Old Trafford nie zamierza za wszelką cenę zatrzymywać 30-latka, ale oczekuje za niego oferty opiewającej na przynajmniej 20 milionów euro.

„La Gazzetta dello Sport” uważa, że AS Roma jest skłonna przeznaczyć 15 milionów euro na definitywne pozyskanie Chrisa Smallinga. Ta propozycja może nie zadowolić władz Manchesteru United jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że piłkarz jest monitorowany przez wysłanników Evertonu, którzy są gotowi zainwestować oczekiwaną przez „Czerwonych Diabłów” kwotę na zakontraktowanie obrońcy.

Ekipa ze Stadio Olimpico nie może sobie w chwili obecnej pozwolić na spełnienie żądań angielskiego klubu, ale niewykluczone, że zmieni zdanie po wywalczeniu awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Smalling rozegrał do tej pory 24 spotkania dla Romy i zdobył w nich dwa gole oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy