Smalling zaliczy głośny powrót do Premier League?!

Smalling zaliczy głośny powrót do Premier League?! fot. AS Roma
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Chris Smalling, wbrew wcześniejszym informacjom, może kontynuować karierę w Premier League. Propozycję za niego złożył bowiem Arsenal.

Angaż 30-latka przez „Wilki” to jedno z największych pozytywów poprzedniego letniego okna transferowego. Anglik, pomimo że jest to jego pierwsza zagraniczna przygoda w karierze, doskonale prezentuje się na Półwyspie Apenińskim. W tej sytuacji trudno dziwić się rzymianom, że wykazują oni ochotę do wykupu doświadczonego stopera.

Manchester United nie zamierza zatrzymywać Smallinga na siłę i jest otwarty na sprzedaż. Pomimo tego dyrekcja Romy jak dotąd nie potrafiła przekonać Anglików do zgody na transfer definitywny. Tymczasem do gry postanowił włączyć się Arsenal.

Zgodnie z informacjami „Corriere dello Sport”, londyńczycy złożyli już oficjalną ofertę za stopera i poprosili „Czerwone Diabły” o przekazywanie im wszelkich informacji dotyczących sytuacji zawodnika.

Warto wiedzieć, że dochodzi do tego w momencie, gdy wielu piłkarzy boi się o zdrowie swoich bliskich. Z tego powodu 31-krotny reprezentant „Synów Albionu” mógłby traktować pomysł powrotu do ojczyzny niezwykle poważnie.

Tym samym niewykluczone, że „Kanonierzy” w szybkim tempie pokrzyżują plany „Wilkom” i sprzątną im Smallinga dosłownie sprzed nosa. Przypomnijmy, że obecnie Manchester United wycenia defensora na 25 milionów funtów (28 milionów euro), a kwota ta jest zdecydowanie poza zasięgiem przedstawiciela Serie A.

Inne kluby zainteresowane Anglikiem to Tottenham Hotspur, Inter Mediolan, Everton czy Juventus.

30-latek jak dotąd barwy włoskiej ekipy przywdziewał 28 razy, notując po drodze dwa trafienia i asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy