Smokowski wraca do telewizji!

Smokowski wraca do telewizji! fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Presserwis

Jak poinformował „Presserwis”, Tomasz Smokowski jesienią bieżącego roku rozpocznie pracę w Telewizji Polsat.

Według informacji serwisu Tomasz Smokowski, który przez 23 lata był związany ze stacją Canal+, nie odchodzi od telewizji na stałe. Dziennikarz jesienią bieżącego roku rozpocznie współpracę z Telewizją Polsat, gdzie będzie odpowiedzialny między innymi za komentowanie spotkań Ligi Mistrzów. Najważniejsze europejskie rozgrywki klubowe od następnego sezonu będą pokazywane właśnie w tej stacji.

Smokowski, podobnie jak jego wieloletni współpracownik Andrzej Twarowski, odszedł pod koniec poprzedniego roku ze stacji Canal+. Obaj komentowali tam mecze, ale także prowadzili jeden z najbardziej znanych programów o tematyce piłkarskiej w Polsce, czyli „Liga+ Extra”. 

Po odejściu ze stacji obowiązuje go zakaz konkurencji, dlatego na razie nie może rozpocząć pracy w radio internetowym – „Zapinamypasy.pl” czy występować w programie Przeglądu Sportowego – „Misja Futbol”. Zakaz konkurencji Smokowskiego obowiązuje do końca sierpnia bieżącego roku.
Więcej na temat: Polska Telewizja Tomasz Smokowski

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy