Solskjaer: Tylko Chelsea może powstrzymać Manchester przed zdobyciem mistrzostwa

Solskjaer: Tylko Chelsea może powstrzymać Manchester przed zdobyciem mistrzostwa fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Sky Sports

Ole Gunnar Solskjaer uważa, że tylko Chelsea jest w stanie zatrzymać Manchester United w jego drodze po 21. mistrzostwo Premier League.

Legenda klubu z Old Trafford, która strzeliła 91 goli w 235 meczach przez dziewięć lat gry pod wodzą sir Aleksa Fergusona, sądzi, że David Moyes jest w stanie pobudzić zespół do walki o tytuł, pomimo słabego początku rozgrywek: - Manchester United i Chelsea to moim zdaniem najwięksi faworyci do tytułu. Oczywiście, że United mogą wygrać, nie widzę żadnego problemu. Dysponują do tego odpowiednimi zawodnikami, mają świetną historię, by to uczynić. Myślę, że teraz, kiedy David lepiej poznaje swoim podopiecznych, uda nam się poprawić naszą grę. Dalej mówię „nam”! Po piętnastu latach dalej czuję się częścią tego klubu.

- David rozpoczął swoją pracę powoli. Z czasem maszyna zaczęła działać i jestem zachwycony postępem, jakiego dokonał z zespołem. Wszyscy mówią o jego złym początku, ale pozostałe zespoły nie zapewniły sobie wcale sporej przewagi. Solskjaer dwukrotnie wygrał ligę norweską podczas dwóch lat pracy z Molde. Aktualnie przygotowuje się do finału pucharu tego kraju.

Autor: Marek Ratkiewicz


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy