Solskjaer wycofuje się z wyścigu o posadę w Aston Villi

Solskjaer wycofuje się z wyścigu o posadę w Aston Villi fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: DailyMail

Ole Gunnar Solskjaer zadecydował, w niemalże dramatycznych okolicznościach, że rezygnuje z ubiegania się o posadę szkoleniowca zespołu Aston Villa F.C.

Były napastnik Manchesteru United podjął decyzję, w myśl której pozostanie trenerem norwieskiej drużyny Molde. Solskjaer jeszcze niedawno był faworytem mediów do zastąpienia Alexa McLeisha, który tydzień temu pożegnał się z "The Villans". Wszystko wskazuje jednak na to, że prezes Molde - pan Kjell Inge Rokke - przekonał Norwega do pozostanie w jego klubie.

 
W ubiegłym tygodniu Solskjaer spotkał się nawet z właścicielem "Lwów", Randy Lernerem. Brytyjska prasa informowała o efektywnym przebiegu rozmów pomiędzy nimi.
 
Nieco później Norwego udał się do Oslo, gdzie z kolei spotkał się z Rokkem i jego doradcą, Jimem Solbakkenem. Według nieoficjalnych doniesień, mieli oni wówczas przekazać Solskjaerowi warunki jego odejścia z Molde.
 
Sytuacja zmieniła się w oka mgnieniu- dzisiaj sam Solskjaer zadeklarował, że nie odejdzie z jego dotychczasowego zespołu. Norweski menadżer podparł swoją decyzję "sprawami rodzinnymi".
 
W tych okolicznościach działacze Aston Villi zapowiedzieli, że wznowią poszukiwania nowego menadżera. Lista potencjalnych nazwisk zostaje skrócona o nazwisko Solskjaera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy