Spalletti: Icardi odmówił wyjazdu na mecz z Rapidem

Spalletti: Icardi odmówił wyjazdu na mecz z Rapidem
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta Dello Sport| Inter Mediolan

Luciano Spalletti wypowiedział się na temat sytuacji z Mauro Icardim.

W środę Inter poinformował o mianowaniu Samira Handanovicia nowym kapitanem. Słoweniec zastąpi w tej roli Mauro Icardiego.

Do sprawy postanowił odnieść się trener ekipy z Mediolanu, Luciano Spaletti.

- Decyzja o odebraniu mu opaski była trudna i bolesna. Kierowałem się jednak dobrem całej naszej wspólnoty i klubu. Powołałem go na mecz z Rapidem, ale on nie chciał tam jechać. To dla nas bardzo ważne spotkanie. Nie mogłem podjąć innej decyzji, jak pozbawić go kapitańskiej opaski.

- To ciężko moment. Myślę, że przyjdzie czas, aby wyjaśnić tę sytuację. Nie chcę jednak wypowiadać się na temat spraw kontraktowych, ponieważ nie mam zbyt wiele do powiedzenia w tej kwestii — powiedział włoski szkoleniowiec.

Argentyńczyk zanotował w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach 28 meczów. W tym czasie strzelił 15 goli. Do swojego dorobku dorzucił także trzy asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy