Spartak Moskwa obserwuje fińskiego pomocnika

Spartak Moskwa obserwuje fińskiego pomocnika
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Sport-Express

Rosyjski Sport-Express informuje jakoby moskiewski Spartak pragnął sprowadzić do siebie Sergeia Eremenko.

18-letni środkowy pomocnik jest od lipca zawodnikiem FC Basel, jednak nie zdołał jak dotąd zadebiutować w pierwszym zespole ekipy, za której wyniki odpowiada Raphaël Wicky.

Wychowanek fińskiego FF Jaro jest uznawany za jeden z największych talentów w swoim kraju. Świadomy umiejętności nastolatka jest także opiekun Spartaka, Massimo Carrera, który poprzez transfer do Moskwy pragnie zapewnić mu idealne miejsce do dalszego rozwoju.

Zawodnik Bazylei może występować przede wszystkim na pozycji defensywnego pomocnika, gdzie wróży mu się olbrzymią karierę.

Przenosiny na wschód byłyby dla Eremenki swego rodzaju powrotem do korzeni, gdyż urodził się on w Rostowie nad Donem. Jego nazwisko jest zresztą w Rosji doskonale znane, bowiem w piłkę grał tam zarówno jego ojciec, jak i bracia Alexei i Roman. Ostatni z nich był uznawany niegdyś za jedną z największych gwiazd ligi rosyjskiej.

Jeśli Spartak rzeczywiście zdecyduje się na kupno młodego zawodnika, będzie musiał liczyć się z wydatkiem kwoty sięgającej nawet pół miliona euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy