SSC Napoli szuka następcy Victora Osimhena. Weszło do gry o rozchwytywanego napastnika

2024-05-07 11:48:41; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
SSC Napoli szuka następcy Victora Osimhena. Weszło do gry o rozchwytywanego napastnika Fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz Źródło: Relevo.com

SSC Napoli dołączyło do grona włoskich zespołów zainteresowanych usługami Alberta Guðmundssona z Genoi - poinformował Matteo Moretto z Relevo.com.

Klub ze Stadio Diego Armando Maradony wydaje się być już pogodzony z odejściem Victora Osimhena. W związku z tym rozgląda się po rynku za wartościowym następcą nigeryjskiego napastnika.

Niewykluczone, że zostanie nim rozchwytywany przez włoskie drużyny Albert Guðmundsson z Genoi. Ponadto ma go tez na oku kilka ekip z Premier League.

Reprezentant Islandii był w ostatnich tygodniach łączony z Juventusem, Milanem oraz Interem Mediolan. A teraz do tej listy dołączyło także SSC Napoli, o czym poinformował Matteo Moretto z Relevo.com.

Zwolennikiem nawiązania współpracy z blisko 27-letnim zawodnikiem, mogącym także występować na obu skrzydłach, jest przyszły dyrektor sportowy ekipy z Neapolu - Giovanni Manna.

Z racji tego, że nie jest on jeszcze formalnie pracownikiem zespołu ze Stadio Diego Armando Maradony, to nie rozpoczęto konkretnych rozmów z otoczeniem piłkarza oraz Genoą.

Islandczyk zanotował w bieżących zmaganiach szesnaście trafień i cztery asysty w 34 występach.