Stephen Appiah bliski przenosin do Brunei

Stephen Appiah bliski przenosin do Brunei
Redakcja
Redakcja
Źródło: Ghana Soccernet

Pozostający obecnie bez zatrudnienia, 32-letni Stephen Appiah, może niebawem obrać bardzo egzotyczny kierunek w swojej karierze, jakim byłoby niewątpliwie Brunei Darussalam.

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku, były kapitan reprezentacji Ghany mógł przenieść się do irańskiego Persepolis, jednak nie zdecydował się on wówczas na ten ruch mimo tego, że uzgodnione już zostały warunki kontraktu indywidualnego.

Brunei DPMM FC, klub z azjatyckiego sułtanatu pragnie wzmacniać swój skład zawodnikami o relatywnie znanych nazwiskach w europejskiej piłce, jednakże nie zamierza przy tym wykorzystywać na ten cel wszelkich dostępnych funduszy. Ewentualną przeszkodą w transakcji na lini Brunei DPMM FC - Stephen Appiah mogłyby być, zatem, wysokie wymagania finansowe zawodnika znanego przede wszystkim z występów we Włoszech oraz Turcji.

- Brunei DPMM FC nie chce dawać wysokich płac zawodnikom z nazwiskiem, zarząd tego klubu wolałby raczej ściągać na krótkoterminowe testy celem sprawdzenia, czy warto dawać na nich tak duże kwoty pieniędzy - oznajmiła osoba blisko związana z azjatycką drużyną.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy