Stępiński może zmienić klub. W grze nie tylko Fiorentina

Stępiński może zmienić klub. W grze nie tylko Fiorentina
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mariusz Stępiński może zmienić klubowe barwy i dołączyć do ekipy SPAL.

Po 18 kolejkach Serie A drużyna Chievo znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Do tej pory zdobyła ona zaledwie pięć punktów i wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie nie zobaczymy jej na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech.

Zawodnikami tego zespołu są dwaj Polacy: Paweł Jaroszyński i Mariusz Stępiński. O ile ten pierwszy nie jest podstawowym zawodnikiem ekipy z Werony, o tyle drugi może być łakomym kąskiem na rynku transferowym.

Mając na uwadze ostatnie doniesienia, Polak rozgląda się za nowym pracodawcą. Media łączyły go nie tak dawno z Fiorentiną, ale wydaje się, że bliżej mu do drużyny SPAL.

Piętnasta siła Serie A również nie może być pewna pozostania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, dlatego rozgląda się za ewentualnymi wzmocnieniami. Ich celem na zimowe okno transferowe będzie pozyskanie napastnika. W tym momencie dysponują bowiem czwartą najgorszą ofensywą w lidze.

Stępiński rozegrał w tym sezonie 17 ligowych spotkań. W tym czasie zdobył cztery gole i zaliczył jedną asystę. Kontrakt wiąże go z Chievo do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy