Sterling przed meczem z Realem Madryt: Gdybym był trenerem, ściągnąłbym do zespołu Modricia

Sterling przed meczem z Realem Madryt: Gdybym był trenerem, ściągnąłbym do zespołu Modricia fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS

„AS” przeprowadził wywiad z Raheemem Sterlingiem przed starciem Realu Madryt z Manchesterem City w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

To jedna z ciekawszych par w tej fazie Champions League. Można przypuszczać, że „The Citizens” będą dodatkowo zmobilizowani, ponieważ UEFA wykluczyła ich z dwóch kolejnych edycji LM. Jeśli chodzi o samego Sterlinga, w przeszłości był wielokrotnie łączony z przenosinami do ekipy „Królewskich”. Nie mogło oczywiście zabraknąć pytania na ten temat.

- Real jest wielkim klubem i rywalizacja w nim to duże wyzwanie. Chcąc się rozwijać, najlepiej jednak mierzyć się właśnie z najlepszymi drużynami. Ciężko wyobrazić sobie większe wyzwanie. Przed nami trudne spotkanie, ale wierzę w nasz zespół i w to, że możemy zwyciężyć.

- Nasi rywale wygrywali Ligę Mistrzów. To wielka sztuka, szczególnie jeśli robisz to kilka razy z rzędu. W takim przypadku nie ma mowy o szczęściu. Myślę, że Zinédine Zidane kontynuuje obecnie coś, co zapoczątkował już w trakcie kariery zawodniczej.

- Którego zawodnika Realu chciałbym pozyskać, gdybym był trenerem? Lukę Modricia. Grałem przeciwko niemu kilka razy, głównie w reprezentacji. Na 100 procent występowałby u mnie w podstawowym składzie.

- Czy widzę siebie w zespole Realu? Gram w MC i jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Zawsze powtarzałem, że Real jest fantastycznym klubem. Gdy widzisz jego białą koszulkę, doskonale wiesz, co ona oznacza. Mam jednak kontrakt z City i zamierzam to uszanować - powiedział Sterling.

Mecz Realu z City odbędzie się 26 lutego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy