Stoke dawało 25 milionów za pomocnika. Sprzedający chcą... dwa razy tyle!

Stoke dawało 25 milionów za pomocnika. Sprzedający chcą... dwa razy tyle!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Daily Mail

FC Porto odrzuciło ofertę za Gianellego Imbulę.

Jak informuje "Daily Mail", 25 milionów euro za pomocnika zaproponowało Stoke City, jednak Portugalczycy żądają dwukrotności tej kwoty. O zainteresowaniu "The Potters" 23-latkiem pisaliśmy tydzień temu. Już wówczas - ze względu na jego długoterminowy kontrakt - było jasne, że chcąc sprowadzić go do siebie, należy liczyć się z dużym wydatkiem.

Imbula trafił do Porto w letnim oknie transferowym z Olympique Marsylia, jednak nie udało mu się udowodnić swojej wartości. Francuz zagrał w zaledwie dziesięciu meczach ligi portugalskiej, a w pierwszym składzie po raz ostatni wyszedł w październiku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy