Suarez w końcu w Ajaxie!

Suarez w końcu w Ajaxie!
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.ajax.nl

Ciągnąca się od kilku tygodni sprawa transferu Luisa Suareza z Groningen do Ajaxu znalazła wreszcie finał! <br><br> 20-letni napastnik w dniu dzisiejszym złożył swój podpis pod kontraktem, wiążącym go z amst(...)

Ciągnąca się od kilku tygodni sprawa transferu Luisa Suareza z Groningen do Ajaxu znalazła wreszcie finał!

20-letni napastnik w dniu dzisiejszym złożył swój podpis pod kontraktem, wiążącym go z amsterdamskim klubem na najbliższe 5 lat. Ajax zapłacił za piłkarza 7,5 mln euro.

W minionym sezonie wychowanek Nacionalu Montevideo w Eredivisie rozegrał 29 spotkań, w których zdobył 10 bramek.
Więcej na temat: Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze? Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy