Suarez w końcu w Ajaxie!

Suarez w końcu w Ajaxie!
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.ajax.nl

Ciągnąca się od kilku tygodni sprawa transferu Luisa Suareza z Groningen do Ajaxu znalazła wreszcie finał! <br><br> 20-letni napastnik w dniu dzisiejszym złożył swój podpis pod kontraktem, wiążącym go z amst(...)

Ciągnąca się od kilku tygodni sprawa transferu Luisa Suareza z Groningen do Ajaxu znalazła wreszcie finał!

20-letni napastnik w dniu dzisiejszym złożył swój podpis pod kontraktem, wiążącym go z amsterdamskim klubem na najbliższe 5 lat. Ajax zapłacił za piłkarza 7,5 mln euro.

W minionym sezonie wychowanek Nacionalu Montevideo w Eredivisie rozegrał 29 spotkań, w których zdobył 10 bramek.
Więcej na temat: Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy